• Detail firmy

VPS Logistics, s.r.o.

Základní popis

Komplexní logistická řešení, skladování, temperované sklady u dálnice D5. Mezinárodní a vnitrostátní nákladní a osobní doprava. Individuální termínovaná přeprava, specializace na automotive. Mytí obalů, správa obalového hospodářství. Celní odbavení.

Adresa

Černín 91
267 51 Zdice

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26759390
DIČ:  CZ26759390

Výrobky, činnosti

Logistika

Kontaktní údaje

Telefon: 311 545 121
E-mail: info@vsplog.com
WWW: www.vpslogistics.com

Kontaktní osoba

Jindřich Šmied - Jednatel, Ředitel

Další firmy v oboru

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!

Ing. František Slavík

Zabýváme se dodávkami ušlechtilých ocelí pro strojírenské odvětví především pro energetický průmysl. Naše zaměření vychází z dlouhodobé tradice kladenských hutí. Činnost realizujeme v souladu se zavedeným systémem managementu kvality ISO 9001.

JP Spedition & Transport s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování dopravních služeb v rámci vnitrostátní i mezinárodní přepravy zboží. Především se specializujeme na mezinárodní spedici do zemí F, NL, D, B,L, DK, SWE. Poskytujeme služby vnitrostátní i mezinárodní dodávkové přepravy, dokládkové služby či přepravy zboží prostřednictvím chladírenských vozů, nízkotonážních souprav, celovozových nákladů či vozů s hydraulickým čelem.