• Detail firmy

VproV s.r.o.

Základní popis

Společnost je autorizovaná půjčovna osobních transportérů Segway. Zajišťuje služby dle předepsaného standardu s důrazem na kvalitu a bezpečnost.

Adresa

Za valem 1315/3
148 00 Praha 4 - Kunratice

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28508742
DIČ:  CZ28508742
Rok založení:  2008
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- segway je jedinečná dvojkolka, která samostatně udržuje rovnováhu. Typ Segway X2, který nabízíme k zapůjčení, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 004 078

Kontaktní osoba

Jan Večeřa - Jednatel

Michal Vylít - Jednatel

Telefon: +420 777 111 971

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Martin Vencovský

Provozujeme půjčovnu aut v Praze. Naše autopůjčovna je nejlevnější v České republice. Pronajímáme auta všech kategorií, zejména zn. Škoda (Fabia, Octavia, Superb), ale i jiných. Všechna auta jsou pojištěna, v perfektním technickém stavu a čistá. Nabízíme dlouhodobé pronájmy vozidel za nejlepší ceny, u pronájmů více než 7 dní poskytujeme výrazné slevy. Ceník naleznete na webových stránkách firmy.

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz

TONDA BETONPUMPE s.r.o.

Věnujeme se prodeji a dopravě betonu. Zabezpečujeme dopravu a čerpání betonu prostřednictvím speciálního technického vybavení a v oboru máme mnohaleté zkušenosti.