• Detail firmy

VPL-Ing. Lubomír Pivnička

Základní popis

kartonážních a polygrafických strojů

Adresa

Úvoz 63
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61436623

Výrobky, činnosti

kartonážních a polygrafických strojů

nejen prodej nových a použitých kartonážních strojů,ale i poradenskou službu-servis při rozhodování o nákupu nových ,pro klienta vhodných technologií

Kontaktní údaje

Telefon: +420 514 218 216
Mobil: +420 606 883 091
E-mail: pivnicka@tiscali.cz
WWW: www.pivnicka.webnode.c...

Kontaktní osoba

Ing. Lubomír Pivnička - Majitel

Další firmy v oboru

Czech Machines, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a vývojem polygrafických strojů, řezaček, strojů na výsek indexu (hmatníku), protlačovaček etiket, dopravníků i setřásaček. Na našich strojích provádíme tvarový výsek a kulacení rohů. Dodáváme i stroje od jiných výrobců.

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné a speciální dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídící klapky a skluzy, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, násypky a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.