• Detail firmy

VP Eurooffice, s.r.o.

Základní popis

Prodej digitálních průtiskových automatů včetně spotřebního materiálu, strojů pro konečnou úpravu tištěných materiálů a kancelářské techniky

Adresa

Korunovační 904/7
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26453606

Výrobky, činnosti

Prodej digitálních průtiskových automatů

Kontaktní údaje

Telefon: 220 514 044
E-mail: info@vpeo.cz
WWW: www.vpeo.cz

Kontaktní osoba

Pavel Brož - Jednatel

Mobil: 775 108 320
Další firmy v oboru

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

K+R PRINT, s.r.o.

Firma je zaměřena hlavně na flexotisk a hlubotisk obalů, a to od dodávek výrobních, konfekčních strojů, přes tiskové formy a náhradní díly, až po další spotřební materiál. V povolování zastupovaných zahraničních firem máme pro Vás potřebné know-how.