• Detail firmy

Votopstol s.r.o.

Základní popis

Naše firma se zabývá vodoinstalatérstvím a topenářstvím, montáží, opravou a zkouškou plynových zařízení a plnění nádob na plyn.

Adresa

Náchodská 444/145
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29275148
DIČ:  CZ29275148
  • Služby

Výrobky, činnosti

Instalatérské práce

Vodoinstalatérství, topenářství, montáž, opravy, revize a zkoušky plynových zařízení a plnění nádob na plyn.

Kontaktní údaje

E-mail: Votopstol@seznam.cz

Kontaktní osoba

Pavlína Širancová - Jednatel

Mobil: +420 775 000 033
E-mail: Votopstol@seznam.cz
Další firmy v oboru

AAC Pragocel s.r.o.

Prodej širokého sortimentu hutních materiálů: třecích brzdových pásů, kovaných tyčí, brzdového obložení, ložiskových domků, hřídelových spojek, nerezových fitinek, geotextilií, mosazných tyčí, grafitového těsnění, betonářské oceli, kruhové, ploché, čtvercové a šestihranné ocele, mosazných materiálů, potrubního příslušenství, elektromotorů, řemenů a řemenic či stěračů pásových dopravníků.

MAPOL s.r.o.

Zajišťujeme prodej klapek, kulových kohoutů, šoupátek, membránových ventilů, zpětných klapek, speciálních armatur, ovládání, kovaných armatur, solenoidových ventilů a dalšího zboží.

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!