• Detail firmy

VotočVohoz s.r.o.

Základní popis

Prodávej, nakupuj a vyměňuj oblečení, doplňky a kosmetiku s ojedinělou internetovou komunitou VotočVohoz! Snadná registrace a používání stránky bez poplatků, nejstylovější outfity za zlomek jejich původní ceny v obchodech.

Adresa

Bubenská 1477/1
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29130182
Rok založení:  2012
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- prodej, nákup a výměna oblečení, doplňků a kosmetiky s ojedinělou internetovou komunitou VotočVohoz!

Kontaktní údaje

E-mail: parta@votocvohoz.cz
WWW: votocvohoz.cz

Kontaktní osoba

Veronika Kellnerová

E-mail: veronika@votocvohoz.cz

Lukáš Vala - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Pavel Kolářík

Zabýváme se prodejem a koupí firem. Nabízíme k tomu dvacetileté zkušenostmi v oblasti financování firem, financování průmyslových investic, restrukturalizace a revitalizace společností, a to jak v Čechách tak v Německu, Itálii a v Rusku. Oceníme Vaši firmu a navrhneme scénář postupu při hledání kupce/prodejce firmy. Povedeme vyjednávání a zajistíme jeho maximální efektivnost.

iReality, s.r.o.

Zprostředkováváme pronájem a prodej nemovitostí. Zajišťujeme dlouhodobý i krátkodobý pronájem bytů, rodinných domů, nebytových prostor, pozemků. K prodeji nabízíme byty, rodinné domy, rekreační objekty, činžovní domy, nebytové prostory, pozemky. Poskytujeme právní servis v oblasti realit. Chcete prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost? Neváhejte a kontaktujte nás. Garantujeme 100% spokojenost.

HANAH finance s.r.o.

Poskytujeme finanční poradenství. Pomáháme při výběru a zprostředkování úvěrů a hypoték. Zařídíme vám úvěr či hypotéku přesně na míru, neboť spolupracujeme s různými bankami. Nabízíme stavební spoření, financování bytových družstev, financování developerských projektů. Vyřízení je zdarma.