• Detail firmy

VOSTRACKÁ ALICE

Základní popis

Návrhy interiérů a nábytku, Čalounické služby, Prodej záclon, Závěsů potahových látek a doplňků včetně šití, Prodej garnýží a stínící techniky

Adresa

Sokolovská 66/145
186 00 Praha 8 - Karlín

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15000770
  • Služby

Výrobky, činnosti

Návrhy interiérů a nábytku

Návrhy interiérů a nábytku, Čalounické služby, Prodej záclon, Závěsů potahových látek a doplňků včetně šití

Kontaktní údaje

E-mail: studioavos@seznam.cz

Kontaktní osoba

Alice Vostracká - Jednatel

Mobil: +420 606 431 504
Další firmy v oboru

ANGLICKÝ STYL s.r.o.

Zabýváme se prodejem obkladů, dlažeb, ornamentální kamenné mozaiky, sanitární keramiky a dalších doplňků zejména v retro anglickém stylu. Poskytujeme také 3D vizualizace a realizace interiérů.

Truhlářství Praha 8

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme bytový, kancelářský a zahradní nábytek z lamina i z masivu. Chcete-li vyrobit kvalitní interiérový nábytek, kuchyňskou linku, patro na spaní, pergolu či jiný truhlářský produkt, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme vstřícné jednání i ceny a splnění Vašich představ. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.

Ing.arch. SKRAMLÍKOVÁ ALŽBĚTA

Nabízím své služby architektonické práce. Zabývám se především architekturou pozemních staveb, zejména rodinnými domy, bytovými jednotkami, kancelářskými budovami, penziony a hotely. Také Vám zajistím projekty potřebné pro stavební povolení a v neposlední řadě se postarám o moderní design interiéru bydlení či pracoviště.