• Detail firmy

VOSICKÝ FILIP

Základní popis

Zahrady od návrhu až po realizaci a její následný servis, poskytujeme ucelenou řadu služeb na vašich stávajících zahradách a veřejné zeleni.

Adresa

Pod Zahrady 286
251 67 Pyšely

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67942563

Kontaktní osoba

Filip Vosický - Majitel

Mobil: +420 777 881 870
E-mail: vosicky@gazeboo.cz
WWW: www.gazeboo.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

Jiří Šafránek

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad, aranžování interiérů pro slavnostní a všední příležitosti. Provádíme montáže automatických závlahových systémů, dodávky pergol a zahradních altánů.

LIFASTAV, spol. s r.o.

Nabízíme zahradní nábytek, houpací sítě, ratanový, kovový nebo dřevěný zahradní nábytek, zahradní grily a další. Věnujeme se realizaci zděných staveb, projekční činnosti, dřevostavbám, fasádám a zateplení, zahradnickým službám - zakládání a údržbě trávníků nebo živých plotů, elektroinstalaci, klempířským a pokrývačským pracím. Zdarma poskytujeme rozpočty při realizaci naší firmou.