• Detail firmy

Volitec Group, s.r.o.

Základní popis

Integrace IT systémů a aplikací, migrace datových center, správa a údržba heterogenních prostředí a cloudu. Integrace privátních cloudových služeb.

Adresa

U Trojice 1042/2
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02021510

Výrobky, činnosti

Integrace IT systémů a aplikací

Kontaktní údaje

Telefon: +420 212 247 111
Mobil: +420 607 082 344
E-mail: volitec@volitec.com
WWW: www.volitec.com/cz

Kontaktní osoba

MILOŠ TEODOROVIČ - Jednatel

PETR SVOBODA - Jednatel

Další firmy v oboru

KALTMEYER s.r.o.

Specializujeme se na mechanické zabezpečení objektů. Dodáváme bezpečnostní kontrolní systémy, zámky, klíče, čipy, domácí telefony a mnoho dalšího. Katalog produktů, včetně technických parametrů, naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.

FANUC Czech s.r.o.

FANUC Czech - prodej, technická podpora, servis a školení průmyslových robotů, CNC řídicích systémů, plnohodnotných obráběcích center Robodrill, drátořezů Robocut a plně elektronických vstřikovacích lisů Roboshot japonské značky FANUC. Jeden dodavatel, nekonečné možnosti.