• Detail firmy

VOKER WEST s.r.o.

Základní popis

Společnost VokerWest s.r.o z Prahy se zabývá prováděním úklidových a údržbářských prací. Nabízíme vám úklid domácnosti i firem, drobné zednické práce a rekonstrukce interiérů,generální úklid po řemeslnících i pravidelné uklízení,mytí a čištění ploch.

Adresa

Jeseniova 1151/55
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24787353
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

úklidových a údržbářských prací.Úklid domácnosti i firem,drobné zednické práce a rekonstrukce interiérů.

Kontaktní údaje

Mobil: 774 723 896
E-mail: tomaskovasil@email.cz

Kontaktní osoba

Vasyl Tomashko - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.

KM Služby

Specializací firmy jsou renovace, sanace, čištění a ochranné nátěry fasád. Renovujeme panelové domy, zateplujeme fasády i ploché střechy, provádíme stavebně montážní práce výškovou technikou. V rámci výškových prací zajišťujeme mytí prosklených fasád, oken a žaluzií. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky a jsme pojištění proti případných škodám. Působíme po celé ČR. Neváhejte nás kontaktovat!

FLS One, s.r.o.

Specializujeme se na gastronomické služby. Zajišťujeme gastronomický personál, a to: číšníky a servírky, supervizory, kuchaře, profesionální barmany, hostesky, pomocný personál. Poskytujeme služby na vysoké úrovni. Dále nabízíme služby v oblasti logistiky, úklidového servisu a personální správy. Pro více informací navštivte naše internetové stránky.