• Detail firmy

VOKA - INŽENÝRSKÉ STAVBY

Základní popis

Zabýváme se prováděním vodohospodářských, ekologických staveb a demolic včetně recyklace stavebních hmot. Naše firma je držitelem certifikátu evropské normy ISO-14001.

Adresa

Zahrádky 88
471 01 Zahrádky u České Lípy

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12076538
DIČ:  CZ6404152458
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  60
  • Služby

Výrobky, činnosti

Recyklace stavebního odpadu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 487 877 166
Mobil: +420 602 287 448
E-mail: voka@voka.cz
WWW: www.voka.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Tichý

Další firmy v oboru

Služby DELTA, spol. s r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi. Realizujeme novostavby, rekonstrukce bytových a nebytových objektů, dřevostavby, pergoly, zahradní stavby, opěrné zdi a ploty. Zajišťujeme architektonické návrhy, zaměření a vytvoření dokumentace staveb a další.

ECO PLASTICS s.r.o.

Naše společnost, již od svého vzniku v roce 2007, zajišťuje komplexní služby v oblasti ekologické likvidace a recyklace plastového odpadu. Zabýváme se výkupem plastového odpadu a prodejem plastové drtě. Vykupujeme technologický plastový odpad jak z výroby, tak i vyseparovaný komunální odpad, jako jsou PET lahve a jiné plastové nádoby. Vystavíme Vám doklad o ekologické likvidaci.

Stanislav Vršťala - betonové výrobky

Naše firma pro Vás zajišťuje výrobu betonových svahovek Atalus pro opěrné stěny. Nabízíme výrobu betonových prvků, opěrných zeď, zahradních prvků, renovace starých žul a teras na stavbách, teracových dílů na míru. Snažíme se vyjít vstříc i tomu nejnáročnějšímu klientovi. Neváhejte se na nás obrátit.