• Detail firmy

VOJTILA TRANS s.r.o.

Základní popis

Společnost poskytuje silniční motorová doprava osobní, opravy silničních vozidel. Nabízíme dopravu pro cestovní kanceláře, školy, sportovní kluby, kluby důchodců, státní organizace nebo individuální skupiny, linkové autobusy i zájezdové.

Adresa

Mlýnská 522
798 17 Smržice

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26236699
DIČ:  CZ26236699
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  24
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- doprava pro cestovní kanceláře, školy, sportovní kluby, kluby důchodců, státní organizace nebo individuální skupiny.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 051 180
Telefon: +420 582 366 722
E-mail: unicov@vojtila-trans.cz
E-mail: vojtila@vojtila-trans.cz
WWW: www.vojtila-trans.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Vojtila - Jednatel

Renáta Vojtilová - Jednatel

Další firmy v oboru

Pavel Jetmar

Nabízíme kompletní dopravní služby pro soukromé osoby, hotely, firmy i cestovní kanceláře. Zajišťujeme přepravu luxusními vozy. Dopravíme Vás na jakékoliv místo v České republice a Evropě. Zabezpečujeme přepravu na letiště, společenské akce, i expresní balíkovou přepravu. Naše vozy jsou klimatizovány a pravidelně servisovány.

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

DATA AUTOTRANS s.r.o.

Provozujeme dopravní agenturu poskytující služby v oblasti autobusové přepravy osob. Naší specializací je zajištění dopravy pro incomingový cestovní ruch. Zabezpečujeme vnitrostátní a mezinárodní autobusovou přepravu osob, pravidelnou přepravu zaměstnanců, školní autobusovou přepravu, kongresovou přepravu osob apod. Organizujeme poznávací a pobytové zájezdy v rámci ČR i zahraničí.