• Detail firmy

Vojtěch Vrána

Základní popis

Zakázková výroba kuchyňských linek, schodišť, nábytku do obývacích pokojů, kanceláří, barů, restaurací a saun.

Adresa

Zámecká 371
798 07 Brodek u Prostějova

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67566359

Výrobky, činnosti

Výroba zakázkového nábytku.

Zakázková výroba kuchyňských linek, schodišť, nábytku do obývacích pokojů, kanceláří, barů, restaurací a saun.

Kontaktní osoba

Vojtěch Vrána - Majitel

Mobil: 605 435 602
E-mail: vrana.nabytek@seznam.cz
WWW: www.nabytekvrana.cz
Další firmy v oboru

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

Petr Fruhwirt

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od r. 1990. Naší specializací jsou kuchyně na míru. Dále vyrábíme vestavěné skříně, obývací stěny, postele, stoly, kancelářský nábytek, nábytek pro školy a zdravotnická zařízení. Pracujeme s kvalitními materiály, výrobu realizujeme dle návrhu zákazníka, po dohodě návrh zhotovíme my. Součástí služeb je doprava, montáž a servis, okrajově i renovace nábytku.

H - NÁBYTEK s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou vysoce kvalitního nábytku do domácností, studentských kolejí a hotelových provozů. V našem výrobním programu naleznete sestavy do obývacích pokojů, sestavy komod a regálů, šatní skříně s posuvnými dveřmi, manželská dvoulůžka, lůžka s úložným prostorem a také nejrůznější příslušenství pro montáž a upevnění komod a regálů.