• Detail firmy

Vojtěch Vaníček

Základní popis

Nabízíme servisní služby v oblasti IT a v outsourcingu IT. Navrhujeme a realizujeme počítačovou síť, zabýváme se instalací serverů a jejich následné správy. V oblasti hlasových služeb zajišťujeme IP telefonii.

Adresa

Nosická 2388/14
100 00 Praha 10 - Strašnice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71084231
DIČ:  CZ6909200210
Rok založení:  2001
  • Služby

Výrobky, činnosti

Správa sítí a počítačových systémů

Zabýváme se správou sítí a počítačových systémů. Správa sítí a počítačových systémů - návrhy, realizace, kompletní služby.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 959 587
E-mail: servis@hotovotechnologies.cz
WWW: www.hotovotechnologies.cz

Kontaktní osoba

Vojtěch Vaníček - Majitel

Další firmy v oboru

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.