• Detail firmy

Vojtěch Remenec

Základní popis

Nabídka služeb truhlářství, řezbářství, zakázkové výroby z masivu i lamina. Provádění soustružnických prací.

Adresa

Zátiší 484
798 21 Bedihošť

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87418584

Výrobky, činnosti

Výroba z masívu a lamina

Kontaktní údaje

E-mail: vorem@seznam.cz
WWW: www.vorem.cz

Kontaktní osoba

Vojtěch Remenec - Majitel

Mobil: +420 774 260 188
Další firmy v oboru

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

Josef Novák

Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montujeme okapy i svody, vyrábíme i montujeme úžlabí a lemování. Realizujeme střechy na klíč a montujeme střešní okna. Zaměřujeme se na celé jižní Čechy. Rodinám s dětmi, párům i pro party přátel nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízené chalupě v jižních Čechách a v penzionu U Tomáše v Jindřichově Hradci.

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!