• Detail firmy

Vojtěch Mašláň

Základní popis

Malířství, natěračství Mašláň Vojtěch. Nabízím kompletní malířské a natěračské práce. Provádím malování pokojů, bytů, nátěry kovu dřeva cena dle zak.

Adresa

Smetanova 1363
765 02 Otrokovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03014142
Rok založení:  2014
Počet zaměstnanců:  1
  • Služby

Výrobky, činnosti

Malířství, natěračství

Kontaktní údaje

E-mail: vmaslan@seznam.cz
WWW: www.malby-natery-maslan.webovky.cz

Kontaktní osoba

Vojtěch Mašláň - Majitel

Mobil: +420 731 461 854
E-mail: vmaslan@seznam.cz
Další firmy v oboru

Umělecké malířství - Martin Krutílek

Specializuji se na umělecké malířství vnitřních i vnějších prostor. Věnuji se také běžným malířským a natěračským pracem nejenom na Vsetínsku, ale v případě zájmu v rámci celé ČR.

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.