• Detail firmy

Vojtěch Lacina

Základní popis

Rekonstrukce interiérů, zahradní terasy, dřevostavby. Výroba masivního nábytku, hliněné koupelny a 3D vizualizace. Vše od návrhu po finální realizaci.

Adresa

Latrán 107
381 01 Latrán

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  00737879

Výrobky, činnosti

Zahradní terasy

Kontaktní údaje

E-mail: watanay22@seznam.cz
WWW: www.watanay.cz

Kontaktní osoba

Vojtěch Lacina - Majitel

Mobil: +420 722 947 207
Další firmy v oboru

DETAIL PROJEKT s.r.o.

Naše projekční a konzultační kancelář se zabývá komplexním řešením přípravné fáze ve stavební činnosti. O investora se staráme souhrnně od vyřízení a zajištění všech dokumentů potřebných pro jednání se stavebním úřadem, přes poskytnuté inženýrské služby ve stavebnictví, až po dořešení všech technických a organizačních detailů projektu. Flexibilita, kreativita a smysl pro detail je samozřejmostí.

Josef Hořejš ml.

Věnujeme se výrobě dřevěných schodišť a truhlářských výrobků na zakázku. Zhotovujeme dřevěná schodišťová madla (včetně repasování starších madel), kovová i dřevěná zábradlí, obkládáme betonové schody a dle individuálních požadavků vyrábíme masivní nábytek a dřevěné prvky. Repasujeme

Truhlářství TRIMA

Věnujeme se truhlářské výrobě bytového i kancelářského nábytku na zakázku. Dále vyrábíme venkovní dřevěné prvky, jako jsou pergoly, altány nebo zahradní domky. Zakládáme si na použití kvalitních materiálů. Zákazníkům nabízíme komplexní služby včetně poradenství, zaměření a montáže vyrobeného kusu. Pokrýváme zejména oblast Třeboňska a okolí.