• Detail firmy

Vojtěch Kopeček

Základní popis

Již 20 let působím v oblasti výroby speciálního a komunálního řezného nářadí. Od roku 2007 podnikám samostatně, specializuji se hlavně na zakázkovou kusovou výrobu závitníků na závitových bruskách 5822M.

Adresa

Násedlovice 6
696 36 Násedlovice

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74612638

Výrobky, činnosti

Přímá drážka

Kontaktní údaje

Fax: 518 633 346
E-mail: klimdead@email.cz
WWW: www.kopecek.estranky.cz

Kontaktní osoba

Vojtěch Kopeček - Majitel

Mobil: 776 174 971
Další firmy v oboru

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.

SIMAF CZ s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme montážní systémy, spojovací materiál do plechu, plastu i dřeva, nýtovací matice pro různé tloušťky od M3 do M16, lisovací matice a sloupky, navařovací prvky. Dále matice v kleci, zálisky a šrouby do plastu. Nabízíme výkresové díly obráběné i tvářené.

EXTE SPOJ s.r.o.

Zabýváme se prodejem nářadí, spojovacího materiálu, kotevní techniky, tesařského kování, brusiva, stavební a průmyslové chemie, hutního materiálu, ochranných pomůcek a dalšího zboží. Nabízíme nestandardní spojovací materiál pro automobilový průmysl a stavebnictví. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis zn. POWERPLUS.