• Detail firmy

Vojtěch Hendrych

Základní popis

Osobní automobily, užitkové automobily, výkup vozidel a financování vozidel.

Adresa

Černotín 14
753 68 Černotín

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14623889
DIČ:  CZ6704191802

Výrobky, činnosti

Osobní automobily

Kontaktní údaje

E-mail: info@primaauta.cz
WWW: www.primaauta.cz

Kontaktní osoba

Vojtěch Hendrych - Majitel

Mobil: +420 777 797 779
E-mail: info@primaauta.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ODTAHOVÁ SLUŽBA PŘÍBRAM - Vojtěch VLK

Provozujeme odtahovou službu zejména ve Středočeském kraji - Příbram, Benešov. Zabýváme se přepravou vozidel do 3,5 t, dovážíme vozidla ze zahraničí. Aktuální nabídku dovezených aut naleznete na našich webových stránkách. Nabízíme autopříslušenství, denní svícení, autodoplňky. Kompletní nabídku autodoplňků a autopříslušenství naleznete v našem e-shopu.

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz

VEGA TRUCKS s.r.o.

Zabýváme se servisem a pozáručním servisem nákladních automobilů a návěsů, prodáváme náhradní díly a doplňky. Měříme geometrii nákladních vozidel laserovým přístrojem. Nabízíme karosářské a lakýrnické práce. Dále vykupujeme a prodáváme nákladní vozy, tahače, vleky, dodávky a návěsy.