• Detail firmy

Vojtěch Borovka

Základní popis

Zabýváme se interiéry - plovoucí podlahy, PVC, koberce, dřevěné podlahy, stěrky, interiérové dveře.

Adresa

Šumavská 888
382 41 Kaplice

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86960482
DIČ:  CZ8712231473
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Podlahy a podlahové krytiny

- laminátové, plovoucí, masivní dřevěné podlahy, koberce, lina, PVC

Kontaktní údaje

E-mail: vojtech.borovka@centrum.cz

Kontaktní osoba

Vojtěch Borovka - Majitel

Mobil: +420 725 543 917
E-mail: vojtech.borovka@centrum.cz
Další firmy v oboru

Jan Bastl

Zabýváme se prodejem oken, dveří a příslušenství. Dodáváme okna plastová, dřevěná eurookna, střešní okna, vchodové a interiérové dveře, stínící techniku včetně zajištění servisu. Dále vyrábíme dřevěné šindele - štípané i řezané, které se používají převážně jako obklady interiérů či exteriérů. Šindele nabízíme v různých délkách a tvarech. V našem sortimentu naleznete rovněž půdní schody.

Jan Flieger - Stavebniny

Zabýváme se prodejem stavebních materiálů a dodáváme do celých jižních Čech a okolí. Nabízíme zdicí materiály, střešní krytiny, tepelné izolace. Dodáváme a montujeme eurookna, dřevěné dveře, plastová okna, sekční a průmyslová vrata, zárubně. Levně a rychle od zaměření po montáž. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.

Truhlářství - Švec Jiří

Truhlářskou výrobou se zabýváme již od roku 1992. Začínali jsme výrobou bytového nábytku. Díky technickému vybavení jsme začali přijímat i větší zakázky pro kanceláře, restaurace či hotely. Dnes můžeme zákazníkovi nabídnout komplexní služby v oblasti truhlářské výroby, a to od bytového, kancelářského a zahradního nábytku, až po dveře, schodiště, venkovní terasy, pergoly apod.