• Detail firmy

Vojtěch Bittman

Základní popis

Provádění klempířských, tesařských a pokrývačských prací. Klempířství provádíme z dostupných materiálů - pozink, poplast, titanzinekm měď

Adresa

Hlavní 25
667 01 Vojkovice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15536491
DIČ:  CZ 15536491
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  5

Výrobky, činnosti

Klempířství

Kontaktní údaje

E-mail: bitvojta@seznam.cz
WWW: www.klempirstvi-bittman.cz

Kontaktní osoba

Vojtěch Bittman - Majitel

Mobil: +420 602 743 930
Další firmy v oboru

Büsscher & Hoffmann s.r.o.

Dodáváme hydroizolační asfaltové pásy z modifikovaného a oxidovaného asfaltu z výroby mateřského závodu v Rakousku. Nabízíme mPVC fólie pro hydroizolace střech a spodní stavby. Na trhu v České republice působíme již více než 20 let.

TERRAN

Specializujeme se na výrobu a prodej betonových střešních krytin, které vynikají díky přesnosti rozměrů, maximální vodotěsnosti a mrazuvzdornosti. Nabízíme ploché betonové krytiny, bobrovky, krytinu na bungalov a kompletní příslušenství střech. Vše dodáváme v mnoha variantách provedení dle potřeby Vaší stavby. Na naše výrobky poskytujeme 30-letou záruku.

PORTICO s.r.o.

Nabízíme služby stavebního inženýringu. Provádíme elektroinstalace na klíč, statické zajištění konstrukcí - helikální výztuže, vysoušení vlhkého zdiva, sanace stavebních konstrukcí a nízkotlaké injektáže zdiva. Dodáváme dekorativní ražené betony a protipožární ucpávky. Více informací naleznete na našich webových stránkách.