• Detail firmy

Petr Vojáček

Základní popis

Kanalizace, potrubí - údržba, čištění - čištění jímek a odpadů - čerpání žump a jímek - revize kanalizační kamerou

Adresa

Šenovská 138/403
717 00 Ostrava - Bartovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65489942

Výrobky, činnosti

Kanalizace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 822 064
E-mail: pe.vojacek@seznam.cz
WWW: www.petr-vojacek.cz

Kontaktní osoba

Petr Vojáček - Majitel

Další firmy v oboru

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

VIEGA s.r.o.

Zabýváme se výrobou instalační techniky, topných systémů, technologie lisování spojů. Dodáváme odvodňovací techniku, systémy plynových instalací, topné systémy, řešení pro pitnou vodu, předstěnovou techniku, uzávěry zpětného vzdutí, hlídače proudění vzduchu, plynové zásuvky, elektrické splachování, bezpečnostní lisovací systémy apod.

TORAMOS, s.r.o.

Naší specializací je výstavba, rekonstrukce a nejrůznější opravy železničních tratí a vleček. Realizujeme železniční kolejnice, železniční dřevěné pražce, drobné kolejivo, silniční a mostní stavby, betonové konstrukce apod. Nabízíme služby termitového svařování kolejnic i výstavbu bezstykových kolejí. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.