• Detail firmy

Lukáš Říha

Základní popis

Nabídka instalatérských, topenářských a plynařských prací. Montáže topných,vodovodních a plynových soustav. Jsme také havarijní služba 24/7.

Adresa

Berounská 375
273 51 Unhošť

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87276950
DIČ:  CZ8702110791

Výrobky, činnosti

Nabídka instalatérských,

Nabídka instalatérských, topenářských a plynařských prací. Montáže topných,vodovodních a plynových soustav.

Kontaktní údaje

E-mail: info@vodotopo-riha.cz
WWW: www.vodotopo-riha.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Říha

Telefon: 739 024 696
E-mail: info@vodotopo-riha.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Elektris.CZ s.r.o.

Specializujeme se na realizace elektroinstalací a elektrorevize dle aktuálních právních předpisů. Poskytujeme profesionální školení a poradenství v oblasti elektro. Zaměřujeme se na průmyslové elektroinstalace od návrhu až po realizaci. Provádíme rekonstrukce domů a objektů kompletně na zakázku. Zajišťujeme také rekonstrukce bytových jader.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.