• Detail firmy

VODOPLAST s.r.o.

Základní popis

Prodáváme vodoinstalační materiál pro topení, vodu a plyn - kov i plast. Nabízíme tvarovky, plastové trubky, plastové trubky s hliníkovou fólií - STABI trubky, fitink, navařovací kulové ventily, navařovací sedla.

Adresa

Vranovská 68/21
614 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46971475

Výrobky, činnosti

Prodáváme vodoinstalační materiál

pro topení, vodu a plyn - kov i plast. Nabízíme tvarovky, plastové trubky, plastové trubky s hliníkovou fólií - STABI trubky, fitink

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 426 418
Fax: +420 545 426 413
E-mail: info@vodoplast.cz
WWW: www.vodoplast.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jana Písaříková - Jednatel

Telefon: +420 545 426 411
Další firmy v oboru

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

T E V O X spol. s r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti voda - topení - plyn. Zabýváme se rovněž stavební činností. Zajišťujeme montáže výměníkových a předávacích stanic, vzduchotechniky a chlazení. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky různých profesí, pro veškeré činnosti, které provádíme. Záruka na námi provedené práce je od 24 do 60 měsíců, po celou dobu zajišťujeme servis do 24 hod. od nahlášení závady.

VODOVODNÍ-BATERIE-ESHOP, s.r.o.

Provozujeme internetový obchod zaměřený na prodej vodovodních baterií, koupelnových doplňků, filtrace vody a dalšího instalatérského zboží. Nabízíme vodovodní baterie v mnoha typových provedeních a různých značek, se zárukou až 5 let. Námi dodávané baterie jsou vyrobeny z mosazi s pochromovanou úpravou. S výběrem Vám rádi poradíme. Všechno zboží máme skladem, expedujeme ihned po objednání.