• Detail firmy

Vodoinstalatérství, topenářství VAHALA Jaroslav

Základní popis

Montáž, výměny a opravy vodovodního a kanalizačního potrubí. Čištění a přetěsňování odpadních a kanalizačních svodů. Výměna, montáž a opravy zařizovacích předmětů: WC mísy a nádržky, umyvadla, vany, sprchové kouty, bidety, pisoáry, vodovodní baterie.

Adresa

Kujavy 173
742 45 Kujavy

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73055930
DIČ:  CZ7609035291
  • Služby

Výrobky, činnosti

Instalatérské opravy, úpravy a údržby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 747 847
E-mail: vahala.jaroslav@seznam.cz
WWW: www.jvinstalater.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Vahala - Jednatel

Další firmy v oboru

TALPA - RPF s.r.o.

Naše společnost se věnuje výstavbě inženýrských sítí, bezvýkopovým technologiím, dodávkám a instalacím tepelných čerpadel a poskytováním služeb v oblasti řezání vodním paprskem. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách. Většina našich činnosti ovlivňují životní prostředí, snažíme se proto ho co nejméně zatěžovat.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

Garant Kontrol, spol. s r.o.

Zajišťujeme elektro projekce, montáž tepelných zdrojů a zařízení, montáž elektrozařízení, prodej a montáž měřící a monitorovací techniky, údržbu a opravy tepelných zdrojů, rozvodů tepla a TUV, revize tlakových a elektrotechnických zařízení, údržbu a opravy elektrických zařízení, provozování tepelných zdrojů.