• Detail firmy

VODO - TOPO - PLYN Poláček, s.r.o.

Základní popis

Provádíme montáž, opravy ústředního topení, dodávku, montáž kotlů Hermann, pokládku podlahového vytápění. Provádíme plynofikaci rodinných domů, budov, výstavbu plynovodů, přípojek, včetně revizí a projektové dokumentace. Rozvody plynů Prodoral R 6-1.

Adresa

Pod lipami 576
783 14 Bohuňovice

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26101513

Výrobky, činnosti

montáž, opravy ústředního topení, dodávku

dodávku, montáž kotlů Hermann, pokládku podlahového vytápění. Provádíme plynofikaci rodinných domů, budov, výstavbu plynovodů, přípojek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 411 914
Fax: +420 585 411 914
E-mail: j-polacek@volny.cz
WWW: www.vtppolacek.cz

Kontaktní osoba

Mgr. David Továrek - Jednatel

Mobil: +420 776 284 557
Další firmy v oboru

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

Antonín Paulus

Zabýváme se širokou škálou činností od prací instalatérských, také dodávkou a montáží potrubí až po práce zámečnické a svářečské.

Lukáš Beránek

Provádíme veškeré svářečské práce i v ochranné atmosféře. Montujeme průmyslové technologie, výměníky, předávací stanice. Potravinářské výrobní linky, chemické technologie a farmaceutické technologie Provádíme zámečnické služby a topenářské práce.