• Detail firmy

VODO - TOPO - ELEKTRO

Základní popis

Provádíme montáže vodoinstalace, elektroinstalace a topení. Havarijní práce 24 hod. denně. Naše firma sleduje nové moderní technologie a úspěšně je aplikuje v každodenní praxi. Dále provádíme montované stavby. Práce provádíme po celé ČR a EU.

Adresa

Lužní 195/5A
691 46 Ladná

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75406225
DIČ:  CZ8610134456
  • Služby

Výrobky, činnosti

Montované obytné stavby

- námi dodávané moduly vyřeší Vaši krátkodobou nebo dlouhodobou potřebu rychle vybudovat školu, školku, zdravotní zařízení, kancelář, sklady

Kontaktní osoba

Josef Konečný - Majitel

Další firmy v oboru

ZAMAT spol. s r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na projekce, dodávky, montáže a servis v oblasti elektro - silnoproud, slaboproud, měření a regulace. Nabízíme průmyslové řídicí systémy renomovaných světových výrobců.

VODOVODNÍ-BATERIE-ESHOP, s.r.o.

Provozujeme internetový obchod zaměřený na prodej vodovodních baterií, koupelnových doplňků, filtrace vody a dalšího instalatérského zboží. Nabízíme vodovodní baterie v mnoha typových provedeních a různých značek, se zárukou až 5 let. Námi dodávané baterie jsou vyrobeny z mosazi s pochromovanou úpravou. S výběrem Vám rádi poradíme. Všechno zboží máme skladem, expedujeme ihned po objednání.

ALIA elektro s.r.o.

Zabýváme se elektromontážními pracemi, montáží bezpečnostních systémů, strukturované kabeláže, hromosvodů, telefonních a TV rozvodů. Zajišťujeme také rekonstrukce objektů v rozsahu středního stavebnictví, údržbu a servis objektů