• Detail firmy

Vodamil 2000, s.r.o.

Základní popis

Velkoobchod s aktivním uhlím, chlornanem vápenatým a maskovacími sítěmi.

Adresa

Masná 861/7
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27760863

Výrobky, činnosti

Velkoobchod s aktivním uhlím

Velkoobchod s aktivním uhlím, chlornanem vápenatým a maskovacími sítěmi.

Kontaktní údaje

E-mail: vodamil2000@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jitka Pečerová - Jednatel

Mobil: +420 777 888 599

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Polské uhlí, a.s.

Specializujeme se na prodej a nákup černého koksovatelného a energetického uhlí, tříděného uhlí i energetického prachu vyprodukovaného v Polsku. Zajišťujeme prodej certifikovaných pryžových výrobků - kanálové mříže pryžové, bezpečnostní prvky pryžové, gumové obaly, podklady do stájí apod.

Minova Bohemia s.r.o.

Naše společnost Vám zajišťuje materiál pro hornictví a stavebnictví. Nabízíme Vám materiál pro injektáž, kotvení a sanace. Možnost dodání i dalších hornických a stavebních materiálů, jako jsou PUR patrony, lepicí ampule, pakry a injektory a další. Zajistíme technické návrhy a odborné poradenství v oblasti injekčních a kotevních technologií a technický dozor nad prováděním speciálních prací.

EURO - Šarm spol. s r.o.

Dodáváme průmyslové chemikálie - organiku, anorganiku, specifické produkty a další pro různá odvětví po celé ČR. Zaměřujeme se chemikálie pro úpravu pitné, užitkové a odpadní vody, výrobu čistících prostředků a povrchovou úpravu kovů. Specializujeme se na výrobu kyseliny octové, peroxidu vodíku a desinfekčních prostředků PERSTERIL.