• Detail firmy

VMB Autodoprava

Základní popis

Specializujeme se na autodopravou mezinárodní a vnitrostátní do 3,5 t. Nabízíme přepravu zboží i velkých strojních dílů s dodáním v předem určený čas. Zajišťujeme stěhování bytových i nebytových prostor - kanceláří, bytů, sklepů, dvorů, půd, výrobních prostor nebo zahrad. Garantujeme kvalitní a výhodné služby. Samozřejmostí je vždy individuální přístup.

Adresa

Jiřího Potůčka 253
530 09 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02295326
DIČ:  CZ8705213385
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vnitrostátní automobilová přeprava

Specializujeme se na vnitrostátní automobilovou přepravu. Vnitrostátní automobilovou přepravu zboží zajišťujeme do 3,5 t.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 666 656
E-mail: vmb-autodoprava@seznam.cz
WWW: www.vmb-autodoprava.eu

Kontaktní osoba

Martin Vodvárka - Majitel

Další firmy v oboru

FM SERVIS TRUTNOV, s.r.o.

Nabízíme komplexní stěhovací služby jako je stěhování bytů, firem, kanceláří, trezorů a dalších objektů. Zajišťujeme kompletní hygienu objektů jako jsou pravidelné denní úklidy, generální úklidy nebo úklidy po provedení stavebních či malířských prací, včetně prodeje úklidové techniky. Také se zabýváme osobní dopravou a přepravou majetku. Malujeme interiéry v různých objektech.

LIPEAN s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti spedice. Zajišťujeme mezinárodní silniční dopravu od 1 palety do 25 tun (33 palet) a vnitrostátní silniční dopravu od 2 kg. Specializujeme se na export a import zboží do Beneluxu, Francie, Německa a Švýcarska. Zboží na paletových autech přepravujeme po celé EU. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Pravda a syn - Transport, Logistic s.r.o.

Zajišťujeme mezinárodní autodopravu, se specializací především na Německo, Holandsko, Belgii, Dánsko, Švédsko a Anglii. Náš tým tvoří zkušení a spolehliví řidiči, automechanici a dispečeři. Dále provádíme zemní a výkopové práce bagrem a minibagrem, demolice, terénní úpravy. Mezi další služby, které poskytujeme patří také přistavení kontejneru, odvoz suti či prodej písku a kameniva.