• Detail firmy

VM - NEXUS, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme služby v oblasti reklamy od grafického návrhu až po výrobu reklamního sortimentu. Nabízíme reklamní předměty včetně tisku bilboardů.

Adresa

Pravdova 837
377 01 Jindřichův Hradec

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26062755

Výrobky, činnosti

Reklamní předměty

Kontaktní údaje

E-mail: reklama@vmnexus.cz
WWW: www.vmnexus.cz

Kontaktní osoba

Václav Matějíček - Jednatel

Mobil: +420 606 693 737

Jan Votava - Jednatel

Mobil: +420 602 698 857
Další firmy v oboru

KONFORT CZ s.r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních kosmetických bioproduktů Pure Fiji, které jsou vyrobeny z extra panenského kokosového oleje, kokosového mléka a výtažků z exotických oříšků. Kosmetika Pure Fiji absorbuje, hydratuje a vyživuje pokožku do hloubky a dodá Vaši pleti mladistvý a přirozeně krásný vzhled. Nabízíme rovněž školení wellness rituálů a rekvalifikační kurzy v oblasti masáží a kosmetiky.

NICOS, s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku a potisk obálek, reklamních a firemních tiskovin v malém i velkém rozsahu. Zajišťujeme výrobu potištěných obálek, reklamních a firemních tiskovin, obálek z archu, ofsetový potisk obálek, flexotisk obálek, strojní plnění obálek, personalizaci tiskovin, služby direct mailu apod. Poskytujeme grafické a polygrafické služby.

Typodesign s. r. o.

Nabízíme služby moderní ofsetové tiskárny, která je vybavená technologií Heidelberg s tiskem do formátu B2. Zpracování zajišťujeme ve vlastním grafickém DTP studiu s technologií osvitu CTP.