• Detail firmy

VLTAVA YACHT - námořní jachting s.r.o.

Základní popis

Kapitánské zkoušky, prodej a charter námořních jachet - plachetnice i motorové lodě. Organizace regat, teambuilding, dálkové ocenáské plavby.

Adresa

Italská 15
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27062856
  • Služby

Výrobky, činnosti

Lodě

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 310 129
WWW: www.vltava-yacht.cz

Kontaktní osoba

Kristýna Puflerová - Jednatel

Mobil: +420 602 254 932

MUDr.Mgr. GOR PIŇOS,, CSc. - Jednatel

Další firmy v oboru

VZK - Kpt. Miroslav Kedršt

Nabízíme plavby a projížďky vyhlídkovou lodí. Zajišťujeme společenské akce na klíč. Plavby dle přání zákazníka s možností ohňostroje. Provozujeme výletní, nákladní, vlečné lodě a pontony. Veškerá plavidla jsou plně k dispozici k pronájmu.

Jihočeská plavební společnost - David MACHART

Nabízíme služby Jihočeské plavební společnosti - David MACHART. Zajišťujeme pravidelné vyhlídkové plavby, pravidelnou lodní dopravu, opravy a servis lodí, uskladnění lodí, přepravu lodí, stavbu replik plavbyschopných dřevěných historických replik a samozřejmě v neposlední řadě lodní školu - kapitánské zkoušky, ověřování praktických dovedností a další.

SALTEN s.r.o.

Výrobní, technologické a konstrukční znalosti nám umožňují výrobu zařízení od dělení materiálu až po mechanickou, hydraulickou a elektrickou montáž včetně testování v areálu společnosti. Naší obchodní partneři tak mohou využívat unikátní možnost dodávky hotových testovaných zařízení přímo do místa určení jejich zákazníků.