• Detail firmy

VLČEK Josef - elektro, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme profesionální služby v oblasti elektromontáží a stavební činnosti. Zajišťujeme slaboproudé i silnoproudé elektromontáže, dodávku a montáž hromosvodů do bytových, komerčních i průmyslových objektů, montáž domovních telefonů, montáž datových sítí a samozřejmě provádíme pravidelné revize elektromontáží dle platných norem.

Adresa

Teplárna Běchovice,areál VÚ, Podnikatelská ulice 573
190 11 Praha 9 - Běchovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26115565
DIČ:  CZ26115565
  • Služby

Výrobky, činnosti

Slaboproudé elektromontáže

Naše společnost se zaměřuje na provádění kompletní slaboproudých elektromontáží v bytových i nebytových objektech. Provádíme i pravidelné revize slaboproudých elektromontáží v souladu s předepsanými normami.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 267 062 080
E-mail: josef.osecek@seznam.cz
WWW: www.vlcekjosefelektro.jex.cz

Kontaktní osoba

Josef Vlček - Jednatel

Mobil: +420 724 025 321
Další firmy v oboru

Václav Dvořák - Elektroinstalace

Zajišťujeme kompletní servis v oblasti elektroinstalace. Nabízíme realizace anténních rozvodů, rekonstrukce a montáže elektrických rozvodů, opravy a montáže hromosvodů, dodávku bezdrátových a kabelových zabezpečovacích systémů, úsporné LED pásky, protipožární ucpávky, rozvody počítačových kabelů či vyhotovení revizní zprávy.

CALIBRA CZ, s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme váhy a vážící systémy. Dodáváme průmyslové, paletové, poštovní, silniční, tenzometrické, nájezdové, počítací a mostní váhy. Zajišťujeme výrobu a prodej balicí techniky, plnících stanic velkoobjemových vaků, vah na plnění PB lahví nebo na vážení sudů s pivem. Specializujeme se na opravy vah sériové výroby Tonava.

NOVA LIGHTING s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme profesionální osvětlovací techniku pro divadla, televizní studia či hudební kluby a další stacionární i mobilní systémy scénického a efektového osvětlení. Zajišťujeme rovněž servis osvětlovací techniky, slaboproudé a silnoproudé rozvody, rekonstrukce a vybavení rozvoden. Katalog produktů a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.