• Detail firmy

Vlastislav Kazda

Základní popis

Nabízím instalatérské a topenářské práce. Provádím montáže solárních systémů i tepelných čerpadel, plynových, kondenzačních a dalších kotlů.

Adresa

Tyršova 534
394 94 Černovice

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65039025

Výrobky, činnosti

Nabízím instalatérské a topenářské práce.

Nabízím instalatérské a topenářské práce. Provádím montáže solárních systémů i tepelných čerpadel, plynových, kondenzačních a dalších kotlů. Dále se zabývám instalací tepelných čerpadel rozvodů topení i podlahového vytápění.

Kontaktní údaje

E-mail: vlastislav.kazda@email.cz
WWW: www.topeni-kazda.cz

Kontaktní osoba

Vlastislav Kazda - Majitel

Mobil: +420 607 611 126
Další firmy v oboru

Lukáš Beránek

Provádíme veškeré svářečské práce i v ochranné atmosféře. Montujeme průmyslové technologie, výměníky, předávací stanice. Potravinářské výrobní linky, chemické technologie a farmaceutické technologie Provádíme zámečnické služby a topenářské práce.

Milan Veselý

Provádíme instalatérské a topenářské práce, montáž a servis solární techniky, nákup a prodej instalačního materiálu a servis plynových kotlů. Působíme v jihočeském kraji.

Stavební firma Javos, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní dodávky koupelen. V naší vzorkové prodejně v Počátkách nabízíme široký sortiment obkladů a dlažeb včetně ukázky plně vybavených koupelen. Rekonstruujeme koupelny a bytová jádra, realizujeme zcela nové koupelny v novostavbách.