• Detail firmy

Vlastislav Hezoučký

Základní popis

Nabízíme výrobu na zakázku. Vyrábíme pergoly, zahradní domky, balkóny, interiérový nábytek, dřevěné podlahy, okna, dveře, psí boudy, krbové římsy, ozd

Adresa

Narysov 35
261 01 Narysov

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12552585

Výrobky, činnosti

Vyrábíme pergoly, zahradní domky a pergoly

Nabízíme výrobu na zakázku. Vyrábíme pergoly, zahradní domky, balkóny, interiérový nábytek, dřevěné podlahy, okna, dveře, psí boudy, krbové římsy, ozdobné rumpály, kuchyně, obložení, ploty a rekonstruujeme půdní prostory.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 009 984
E-mail: hetetr@seznam.cz
WWW: www.hezoucky.wgz.cz

Kontaktní osoba

Vlastislav Hezoučký - Majitel

Mobil: +420 602 160 989
Další firmy v oboru

Jaroslav Kindl

Nabízíme služby v oblasti zámečnictví a kovovýroby. Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, regálů, mříží, poklopů, rámů, vrat i s pojezdem, bran, plotů, zábradlí, skleníků a mnoho dalšího. Přijímáme objednávky do 1000 ks.

JOKO šnekové dopravníky

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu šnekových dopravníků, podávacích dopravníků, šnekovnic, šnekových spirál, dopravních šneků. Dále vyrábíme kovové mechanické hračky, realizujeme rovněž výrobu brán a plotů. Provádíme střihání, dělení a ohýbání plechů. Působíme v regionu Votice. Pro více informací o poskytovaných službách nás neváhejte kontaktovat.

ALUCON PLUS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu hliníkových oken, dveří a zimních zahrad. Realizujeme prosklené fasádní stěny, interiérové hliníkové příčky, posuvné dveře, posuvné zdvižné hliníkové dveře a další. Poskytujeme odborný servis.