• Detail firmy

Vlastimil Šimoníček

Základní popis

Provádím vodoinstalatérské, kanalizační a topenářské práce včetně montáže plynu. Nabízím také poradenství a dodávky materiálu.

Adresa

Kollárova 590/9
284 01 Kutná Hora

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18607705
  • Služby

Výrobky, činnosti

energetika

Kontaktní osoba

Vlastimil Šimoníček - Majitel

Mobil: +420 606 346 343
E-mail: vl.simonicek@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BOHUMÍR ZELENKA

Nabízíme prodej a montáž vzduchotechniky a klimatizací pro bytové i nebytové prostory. Provádíme montáž chladicích zařízení, potrubních rozvodů, klimatizačních jednotek, otopných těles, tepelné a hlukové izolace a mnoho dalšího. Dodáváme bazénové jednotky, vzduchotechniku na míru, vzduchotechnické elementy. Realizujeme revize klimatizačních zařízení.

Ing. Jaroslav Menšík - GOODMEN

Specializujeme se na služby v oblasti topení, voda a plyn. Nabízíme servis, revize, opravy nebo kompletní realizace nových projektů jako jsou kotelny, výměníky, ústřední topení nebo kompletního technického zařízení budov.

BIOMAR Marcin Biechowski

Jsme společnost zabývající se Instalatorstwa fotovoltaiku a solární kolektory. Naše společnost je známá pro zavádění obnovitelných zdrojů energie. Rádi bychom, aby se ve vaší domácnosti nastala šetří energii. Neustále rozvíjí své aktivity. Máme skupinu důvěryhodných a spokojených zákazníků v celé polské, jakož i za jejími hranicemi. Zveme vás ke spolupráci.