• Detail firmy

Vlastimil Petrůj

Základní popis

Společnost se specializuje na provádění vrtání studní a hydrogeologického průzkumu.

Adresa

Křižíkova 178/31
186 00 Praha 8 - Karlín

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41023111
DIČ:  CZ6106140029
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- realizace studní pro rodinné domky, fabriky i pro obce, hydrogeologické průzkumy, monitoringy jakosti podzemní a povrchové vody, realizaci monitorovacích systému podzemních vod, realizaci jímacích zdrojů pitné vody na klíč, včetně vyhledání, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 518 966

Kontaktní osoba

Vlastimil Petrůj - Majitel

Další firmy v oboru

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.

MIRELINA COMPANY s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej komponentů výpočetní techniky a práce v oblasti elektroinstalace. Provádíme energetické audity budov. Zajišťujeme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, montáže ústředních topení, prodej sanity, montáže a servis vzduchotechniky a klimatizace, projektování kanalizace a kompletní rekonstrukční práce pro občanskou i komerční výstavbu.

COMPO PRAHA ELEKTRO s.r.o.

Navrhujeme řešení interiérových prostor včetně řemeslné realizace. Tvoříme virtuální návrhy, zajišťujeme bydlení na klíč a zabýváme se kompletní rekonstrukcí veřejných i soukromých prostor. Máme bohaté zkušeností s elektrickou instalací celého bytu i nově budované kuchyně nebo pokoje. Zabýváme se distribucí čalounických potahovaných látek a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům.