• Detail firmy

Vlastimil Kyselka

Základní popis

Velkoobchodní prodej barev a laků. Nabídka průmyslových barev na kov a dřevo, práškových barev, lazur, malířských a fasádních nátěrů včetně tónování

Adresa

Pražákova 510/51
619 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61692883

Výrobky, činnosti

Barvy a laky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 330 175
E-mail: chemolak.brno@seznam.cz
WWW: www.chemolakbrno.cz

Kontaktní osoba

Vlastimil Kyselka - Jednatel

Mobil: +420 605 297 159
Další firmy v oboru

AUTOLAKY s.r.o.

Společnost AUTOLAKY s.r.o. se specializuje na velkoobchodní i maloobchodní prodej různých materiálů a vybavení pro karosárny a autolakovny. Nabízíme služby míchání autolaků a průmyslových barev. Provozujeme prodejnu s míchárnou v Brně - Maloměřicích.

KORAL ITALY, s.r.o.

Společnost dodává laky - barvy pro automobily, lakovací a sušící kabiny, boxy pro průmysl i autolakovny. Nabízíme tónování barev a autolaků. Zajišťujeme také prodej stříkací techniky, švýcarského brusivo SIA, lakovacích kabin FAM IPERTECH a polyvalentní míchací systém pro míchání. Více informací na našich webových stránkách nebo přímo v naší prodejně.

DOLEŽAL - družstvo - autolaky

Zabýváme se prodejem průmyslových laků a příslušenství pro lakýrníky. Nabízíme, autolaky, motolaky, tmely, matovací přísady, brusné a matovací pasty, leštěnky, vosky, technické spreje, ochranné nástřiky ve spreji, ochranné overaly a masky pro lakýrníky, mycí pasty na ruce a mnoho dalšího. Provádíme rovněž míchání autolaků a plnění sprejů odstínem barvy Vašeho auta.