• Detail firmy

Vlastimil Krauz

Základní popis

Provádění tesařských prací. Výroba a montáž krovů, altánů i pergol, rumpálů, plotů či zahradních domků. Úpravy krovů pro půdní výstavbu.

Adresa

Ejpovice 232
337 01 Ejpovice

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76105521

Výrobky, činnosti

Provádění tesařských prací

Provádění tesařských prací. Výroba a montáž krovů, altánů i pergol, rumpálů, plotů či zahradních domků. Úpravy krovů pro půdní výstavbu.

Kontaktní osoba

Vlastimil Krauz - Majitel

Mobil: +420 603 943 059
E-mail: vlasta.krauz@seznam.cz
WWW: www.tesarstvi.webnode.cz
Další firmy v oboru

MONTGIPS

Dodáváme lamelové plastové fasádní systémy a zvukově izolační desky Wolf pro odhlučnění stěn. Realizujeme protipožární nástřiky pro ocelové a betonové konstrukce i aplikace foukaných izolací. Zaměřujeme se na montáže sádrokartonů a montáže plastových fasádních systémů.

AREA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v architektuře a projekčních prací. Vykonáváme architektonickou a projektantskou činnost pro komerční i rezidenční výstavbu. Zajišťujeme architektonické a urbanistické studie na míru, veškerou projektovou dokumentaci, technický dozor investora i vyřízení kolaudace.

PROJECT PLUS KLATOVY, spol. s r.o.

Naše společnost sídlí v Klatovech - Lubech a zabývá se výstavbou inženýrských sítí a realizaci vodohospodářských staveb. Zajišťujeme výstavbu kanalizací, vodovodů, čistíren odpadních vod atd. Rekonstruujeme a obnovujeme vodní nádrže, provádíme revitalizace a úpravy vodních toků, výstavby odvodňovacích zařízení včetně údržby, zemní práce. Seznam používané techniky naleznete na našich www stránkách.