• Detail firmy

Vlastimil Dukát

Základní popis

Provádíme elektromontáže, rozvody, revize a opravy zařízení nízkého i vysokého napětí. Stavíme sítě nízkého napětí. Nabízíme zemní práce.

Adresa

Řípec 117
391 81 Řípec

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68541597

Výrobky, činnosti

Provádíme elektromontáže, rozvody, revize a opravy

Provádíme elektromontáže, rozvody, revize a opravy zařízení nízkého i vysokého napětí. Stavíme sítě nízkého napětí. Nabízíme zemní práce.

Kontaktní údaje

E-mail: vlastimil.dukat@seznam.cz
WWW: www.elektro-dukat.cz

Kontaktní osoba

Vlastimil Dukát - Majitel

Mobil: +420 776 015 290
Další firmy v oboru

KELCOM - INTERNATIONAL s.r.o. Vodňany

Poskytujeme komplexní služby v oblasti technické ochrany majetku a osob, konkrétně zabezpečení domů, bytů, administrativních budov, výrobních závodů či skladových prostor apod. Specializujeme se na dodávky a montáž elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů. Více informací o nabízených produktech a službách naleznete na našich webových stránkách.

IREL - Václav IROVSKÝ ELEKTRO

Jsme rodinná firma, která provádí elektromontážní práce v průmyslových objektech, elektroinstalace rodinných domků, stavby venkovního vedení NN, kabelové sítě NN, rozvody veřejného osvětlení, montáž hromosvodů. Naší činností je také provádění revizí elektrických zařízení, hromosvodů a elektrického nářadí a spotřebičů.

KOMI - ELEKTRO s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a montáž elektroinstalace, slaboproudých zařízení včetně záručního i pozáručního servisu. Provádíme veškeré elektromontážní práce. Realizujeme i měření a regulace. Působíme v celém Jihočeském kraji, především v Českých Budějovicích.