• Detail firmy

Vlastimil Bláha - Air Hit Morava

Základní popis

Jeden z mála parašutistů v České republice s licencí která ho opravňuje dopravit Vás bezpečně na zem, a to se zážitkem, který se nedá popsat a ničím nahradit.

Adresa

Petruškova 2764/16
700 30 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13597612

Výrobky, činnosti

Sportovní zařízení a areály

Jeden z mála parašutistů v České republice s licencí která ho opravňuje dopravit Vás bezpečně na zem, a to se zážitkem, který se nedá popsat a ničím n

Kontaktní údaje

E-mail: tandemblaha@volny.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Bláha - Majitel

Telefon: +420 596 748 395
Mobil: +420 602 775 235
Mobil: +420 607 150 150
E-mail: tandemblaha@volny.cz
WWW: www.tandemblaha.cz
Další firmy v oboru

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.

KNOCK-OUT s.r.o. výrobky z recyklované pryže

Zabýváme se výrobou a prodejem sportovně - společenských her "Ruských kuželek a rekreačních kuželkářských drah" z recyklované pryže. Produkty jsou vyrobeny z tvrzené recyklované pryže, jsou nezávadné a opatřené atesty SZL. Hry jsou tradiční, pohybové, prostorově nenáročné. Ostatní výrobky z recyklované pryže mají široké využití pro sport, zábavu, do průmyslu i jako izolační rohože pod zvířata.

SPORT BALKÁN s.r.o.

Sport Balkán - velké prostory bowlingu jsou ideální pro firemní večírky, akce, studentské či narozeninové párty. Kulečník, squash, stolní fotbal, bowling.