• Detail firmy

Vlasta Sasková

Základní popis

Projekt LEUS.cz poskytuje účetní a konzultační služby zaměřené na segment malých podniků a živnostníků, včetně finančně dostupných analýz účetních dat. Hledáte svou konkurenční výhodu? Hledáte úspory? Můžeme Vám skutečně pomoci.

Adresa

Sukova 2379/11
301 00 Plzeň 3 - Jižní Předměstí

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49201662

Výrobky, činnosti

Účetní a konzultační služby.

Kontaktní údaje

E-mail: info@leus.cz
WWW: www.leus.cz

Kontaktní osoba

Vlasta Sasková - Majitel

Telefon: +420 378 774 773
E-mail: info@leus.cz

. Saska

Mobil: 608 100 837
Další firmy v oboru

CompAct IT s.r.o.

Nabízíme vývoj softwaru na zakázku, pro sledování a řízení potravinářské a nepotravinářské výroby. Dodáváme systémy automatické identifikace a logistiky. Vyvíjíme webové aplikace, redakční systémy a prezentace. V oblasti informačních technologií zajišťujeme poradenství, pořádáme semináře a nabízíme prodej a servis počítačů, periférií, doplňků a spotřebního materiálu.

Ing. Jiří Tetzeli - NORD

Zaměřujeme se na agroturistiku a zpracování rostlinných odpadů. Nabízíme poradenství pro zemědělce v oblasti dodací. Zajišťujeme vedení jednoduchého i podvojného účetnictví - revize účetnictví, rekonstrukce účetnictví, vypracování daňových přiznání, optimalizace daňových zatížení apod.

Daňová kancelář - Ing. Josef Šlajs

Naše společnost se již řadu let věnuje vedení kompletního účetnictví. Zajistíme Vám vypracování daňové evidence a daňových přiznání. Daňové poradenství, které vám nabízíme, Vám poskytne právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí. Dále nabízíme služby v oblasti mezd - vedení mzdové agendy.