• Detail firmy

Vlasta Remišová

Základní popis

Aquaklub Želvička nabízí volnočasové aktivity v oblasti sportu. Individuální výuku i kurzy plavání, aqua aerobiku, nordic walking, cvičení pro těhotné, zdravotní a kondiční cvičení, cvičení s pomůckami. Pořádáme rekondiční a relaxační pobyty.

Adresa

Dolní nám. 382
250 70 Odolena Voda

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88093841

Výrobky, činnosti

Rekondiční a relaxační pobyty

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 676 465
E-mail: info@a-k-z.cz
WWW: www.aquaklubzelvicka.cz

Kontaktní osoba

Vlasta Remišová - Majitel

Mobil: +420 774 972 641
E-mail: info@a-k-z.cz
Další firmy v oboru

MIRES CONTROL s.r.o.

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem v oblasti měření, řízení a regulace. Nabízíme přístroje REG10-DIN a REG10-PAN, veškeré příslušenství jako jsou sondy (teplotní, tlakové, vlhkostní, chemické), převodníky, komunikační rozhraní či napájecí zdroje a transformátory. Nevybrali jste si? Máme pro Vás také možnost zakázkového řešení řídící elektronické jednotky.

COMPUS

Specializujeme se na nadzemní bazény a dodávku kompletního příslušenství k bazénům. Zajišťujeme servis výpočetní techniky a poskytujeme bezdrátové internetové připojení. Nabízíme stolní a karetní hry, spotřební elektroniku, kancelářskou techniku, prezentační techniku či pokladní systémy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

SPORTCENTRUM Brandýs s.r.o.

Nabízíme ubytování, sportovní vyžití, wellness a kongresové služby v hotelu Sportcentrum, který se nachází v klidné části Brandýsa nad Labem. Poskytujeme slevy pro studenty, seniory a BENEFIT programy.