• Detail firmy

Vlasta Černá Rypáčková

Základní popis

Návrh a realizace - svatební kytice s ohledem na Vaše svatební šaty, polštářek na snubní prsteny, květiny na svatební účesy, květinové dekorace na svatební dorty

Adresa

Na Floře 839/8
143 00 Praha 4 - Modřany

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69067678
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Návrh a realizace

- svatební kytice s ohledem na Vaše svatební šaty, polštářek na snubní prsteny, květiny na svatební účesy, květinové dekorace na svatební dorty

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 165 076
E-mail: www.svatebnikytice.cz

Kontaktní osoba

Vlasta Černá - Rypáčková - Majitel

Další firmy v oboru

KVĚTINY STUDIO DETAIL

Květiny Studio detail se zaměřuje na květinové výzdoby, rozvoz květin, dodávky květinové výzdoby na recepce, svatby, oslavy, významné životní události a další. Dlouhodobě se věnujeme aranžování a tematické květinové výzdobě pro kanceláře a všechny druhy soukromých i veřejných interiérů. Vybrat si můžete z široké nabídky nejen řezaných květin a rádi se přizpůsobíme Vašim konkrétním požadavkům.

Miroslava Špačková - VAZANIKVETIN.CZ

Zabýváme se květinovou výzdobou a tvorbou aranžmá a dekorací. Připravujeme svatební květinovou výzdobu, výzdobu kanceláří i společenských prostor. K prodeji nabízíme řezané květiny, uvázané kytice nebo hrnkové květiny. V nabídce máme i sezónní květinové vazby a zajistíme také rozvoz květin po Praze. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.

KVĚTINY FLOWERY

Zabýváme se výrobou květinových dekorací - aranžmá. Realizujeme svatební kytice, smuteční květiny, květinové dary a zdobíme interiéry. Nabízíme řezané, exotické či pokojové květiny, sušené dekorace.