• Detail firmy

Vlasové studio TWINS s.r.o.

Základní popis

Nabízíme Vám profesionální kadeřnické služby, prodlužování vlasů ,manikúru, pedikúru, poradenství v oblasti změny image aj.

Adresa

Nekázanka 2037/6
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26467640
DIČ:  CZ26467640

Výrobky, činnosti

Kadeřnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 247 512
Mobil: +420 734 576 365
Mobil: +420 739 653 786
WWW: www.vlasovestudiotwins.cz/

Kontaktní osoba

Dana Herstusová - Jednatel

Patrik Herstus - Jednatel

Norbert Herstus - Jednatel

Další firmy v oboru

PULS - PRAHA s.r.o.

Jsme dodavatelem profesionálních kadeřnických potřeb. V naší nabídce naleznete kadeřnické hřebeny a kartáče, kadeřnické nůžky, profesionální kadeřnický nábytek, kadeřnické pláštěnky, depilační vosky, kadeřnické cvičné hlavy, rozprašovače, štětce, vlásenky, sponky, natáčky, pinety, papiloty, kadeřnické taburety a stolky, plastová kadeřnická umyvadla, kadeřnické břitvy i seřezávače.

Studio KMM

Zaměřujeme se na osobní rozvoj a profesní vzdělávání. Organizujeme kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou. Pořádáme kurzy líčení a stylistiky. Nabízíme poradenství v oblasti vizáže a módy. Poradíme Vám s vhodným výběrem oblečení pro pohovor a doporučíme Personal Image Book i pro firemní skupiny. Pravidelně organizujeme různá školení, kurzy a konzultace.

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.