• Detail firmy

Miloslava Nádvorníková

Základní popis

Poskytování návrhů interiérů kanceláří. Nabídka hotelového vybavení. Výroba dekorací.

Adresa

Englerova 324/3
196 00 Praha 9 - Třeboradice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63919362

Výrobky, činnosti

Interiéry všeho druhu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 109 150
Mobil: +420 737 968 355
Mobil: +420 731 458 221
E-mail: vlanad@vlanad-interiery.cz
WWW: www.vlanad-interiery.cz

Kontaktní osoba

Miloslava Nádvorníková - Majitel

Mobil: +420 731 458 221
Další firmy v oboru

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

Truhlářství Praha 8

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme bytový, kancelářský a zahradní nábytek z lamina i z masivu. Chcete-li vyrobit kvalitní interiérový nábytek, kuchyňskou linku, patro na spaní, pergolu či jiný truhlářský produkt, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme vstřícné jednání i ceny a splnění Vašich představ. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.