• Detail firmy

Vlajky.EU s.r.o.

Základní popis

Firma nabízí vlajky států celého světa i vlajky organizací. Rádi zajistíme zakázkovou výrobu firemních nebo sportovních vlajek.

Adresa

Na Sekyrce 1392/2
160 00 Praha 6 - Dejvice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28511042
DIČ:  CZ28511042

Výrobky, činnosti

Vlajky států

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 800 500
WWW: www.vlajky.eu

Kontaktní osoba

Robert Šatník - Jednatel

E-mail: robert.satnik@vlajky.eu

Šárka Horňáková

Mobil: +420 731 800 100
E-mail: obchod@vlajky.eu

Šárka Šatníková

Mobil: +420 731 800 700
E-mail: manager@vlajky.eu

Petr Oliva

E-mail: petr.oliva@vlajky.eu
Další firmy v oboru

Marexim, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem příze na pletení, tkanin na tendry a pro konfekci, pracovních i ochranných tkanin, reflexních proužků, luxusní imitace kožešin či zažehlovacích pásek. Nabízíme prodej zažehlovacích termolepivých pásek do švů.

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.

ELCHEMCo, spol. s r.o.

Dodáváme materiály určené pro elektroniku, elektrotechniku, modeláře, kutily, výtvarníky a další. Zaměřujeme se na zalévací hmoty pro elektroniku, silikonové kaučuky Dow Corning, Elantas Camattini, Zhermack, Momentive. Materiály pro měkké pájení a další. Součástí našeho sortimentu jsou také čiré zalévací hmoty, lubrikanty, maziva, speciální kapaliny pro obrábění Boelube, vazelíny Orelube a další.