• Detail firmy

Vlahys ing. Jiří Hrbáček

Základní popis

Realizujeme automatické zavlažovací systémy pro zahrady a sport. plochy, zemědělství - RainBird, závlahy skleníků, truhlíků. Čerpadla, akumulační nádrže, zahradní jezírka, údržby zahrad. Provádíme vrty, vodovodní přípojky, sekání trávy, výsadby.

Adresa

Štiková 557/5
323 00 Plzeň 1 - Bolevec

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72276011

Výrobky, činnosti

Realizujeme automatické zavlažovací systémy

Realizujeme automatické zavlažovací systémy pro zahrady a sport. plochy, zemědělství - RainBird, závlahy skleníků, truhlíků. Čerpadla, akumulační nádr

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Hrbáček - Jednatel

Telefon: +420 377 532 987
Mobil: +420 731 179 806
E-mail: vlahys@vlahys.cz
Další firmy v oboru

PROJECT PLUS KLATOVY, spol. s r.o.

Naše společnost sídlí v Klatovech - Lubech a zabývá se výstavbou inženýrských sítí a realizaci vodohospodářských staveb. Zajišťujeme výstavbu kanalizací, vodovodů, čistíren odpadních vod atd. Rekonstruujeme a obnovujeme vodní nádrže, provádíme revitalizace a úpravy vodních toků, výstavby odvodňovacích zařízení včetně údržby, zemní práce. Seznam používané techniky naleznete na našich www stránkách.

VODASERVIS s.r.o.

Navrhujeme a vyrábíme úpravny pitné, průmyslové, kotelní a bazénové vody. Dodáváme nerezové tlakové filtry, nerezové nádrže, plastové nádrže na chemikálie, provzdušňovací věže, beztlaké akumulační nádrže, sklolaminátové filtry, filtrační trysky apod. Provádíme hydrogeologické práce a vrty.

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.