• Detail firmy

Vlado Kostúr

Základní popis

Bezplatná návštěva před stěhováním,skříňová polstrovaná vozidla,pojištěná doprava i manipulace,víkendy bez příplatků, skladovací prostory,krabice zdar

Adresa

Krouzova 3042/22
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45304840
DIČ:  CZ6807220893
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  300
Roční obrat:  10000000000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stěhování,balení,montáž,demontáž,skartace,doprava

Využitím našich služeb se představa o stresujícím stěhování změní na téměř bezstarostnou záležitost trvající pár hodin, během nichž se setkáte s prací zkušených a ochotných pracovníků.Stěhování domů,bytů a kanceláří patří mezi nejčastěji využívané...

Kontaktní údaje

E-mail: balsped@volny.cz
WWW: www.prahastehovani.com

Kontaktní osoba

Vlado Kostúr - Majitel

Mobil: +420 603 423 684
Další firmy v oboru

D.U.R. a.s.

Specializujeme se na provádění zemních prací pomocí strojních mechanismů. Nabízíme služby v oblasti nakládání s odpady, rekultivaci či nákladní autodopravy.

Comvia Bus s.r.o.

Naše společnost zajišťuje pronájem tuzemských i zahraničních autobusů. Poskytujeme služby mezinárodní a tuzemské dopravy, jejichž součástí je rovněž smluvní doprava zaměstnanců a incomingová doprava.

DS Praha s.r.o.

Věnujeme se nákupu a prodeji použitých kovoobráběcích a tvářecích strojů. Zajišťujeme servisní opravy, transport jednotlivých strojů i celých dílenských provozů, odborné demontáže a zpětné montáže, uvedení do provozu. Dále nabízíme poradenství v oblasti strojního vybavení, zajištění technické dokumentace či posouzení technického stavu strojů. Katalog strojů naleznete na našich webových stránkách.