• Detail firmy

Vladivoj Rychlý

Základní popis

Rychlýinteriéry - bývalé B&R Kuchyně a Interiéry - Opava, Ostrava, ČR. Design interiérů. Vyrábíme kuchyně, vestavěné skříně, prostě veškerý nábytek.

Adresa

Ratibořská 56/152
747 05 Opava - Kateřinky

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43972748
DIČ:  CZ7210225418
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Bytový nábytek

- kuchyně, vestavěné skříně na míru s posuvnými dveřmi, designový nábytek, kancelářský nábytek, dětský nábytek, obývací stěny, ...

Kontaktní údaje

E-mail: rychly@rychlyinteriery.cz
WWW: www.rychlyinteriery.cz

Kontaktní osoba

Vladivoj Rychlý - Jednatel

Mobil: +420 777 575 669
Další firmy v oboru

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.