• Detail firmy

VLADISLAV ZVĚŘINA

Základní popis

Hodinový manžel, instalatérské páce, zámečnické práce, montáže nábytku, vodovodní baterií a pod. Údržbářské práce, montáž světel na strop i stěnu, výměny zásuvek a vypínačů, sekání trávy, hrabání listů, obsekání stromů a zákoutí

Adresa

Na vyhlídce 190
251 62 Louňovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40783022

Výrobky, činnosti

Údržbářské práce, instalatérské páce

- zámečnické práce, montáže nábytku, vodovodní baterií a pod. Údržbářské práce, montáž světel na strop i stěnu, výměny zásuvek a vypínačů, sekání trávy, atd.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 734 582 537
E-mail: vladislav.zverina@gmail.com
WWW: www.remeslneprace-zverivla.com
Skype: Zverivla

Kontaktní osoba

Vladislav Zvěřina - Majitel

Mobil: +420 608 802 019
E-mail: vladislav.zverina@gmail.com
Další firmy v oboru

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

HABILIS spol. s r.o.

Zajišťujeme kamenný i internetový prodej dřevoobráběcích nástrojů, nástrojů na CNC obrábění dřeva, příslušenství k CNC strojům. Nabízíme hoblovací nože, diamantové nástroje, stopkové a nástrčné frézy, pilové kotouče, kolíkovací vrtáky, záhlubníky, HSK upínače, Tersa nože. Dále prodáváme řezbářská dláta, japonské pilky, brusiva, lepidla, truhlářské přípravky, šablony na kuchyňské spoje atd.